Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 225/55 R16 99H

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064800723
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  116 €

Цена по парче

116 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот