Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 225/45 R17 91H

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064800822
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  119,4 €

Цена по парче

119,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,57 €

Назад кон врвот