Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 225/40 R18 92V

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064800860
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  98,5 €

Цена по парче

98,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,2 €

Назад кон врвот