Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 205/65 R15 94T

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064800525
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  134,1 €

Цена по парче

134,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот