Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 205/55 R16 91H

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064800693
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  115,1 €

Цена по парче

115,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,59 €

Назад кон врвот