Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 195/65 R15 95T

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064800501
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  87,6 €

Цена по парче

87,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот