Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 195/55 R15 85H

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064800662
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  104,7 €

Цена по парче

104,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,57 €

Назад кон врвот