Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 185/60 R15 88T

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064800587
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  92,5 €

Цена по парче

92,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот