Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 185/55 R15 82T

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6185/55 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064800655
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  103,7 €

Цена по парче

103,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот