Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 165/70 R14 81T

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064800372
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  83,6 €

Цена по парче

83,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот