Споредете до 4 продукти:

Gislaved Com*Speed 205/70 R15 106/104R

Gislaved

Gislaved Com*Speed205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024064559980
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  121,8 €

Цена по парче

121,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот