Споредете до 4 продукти:

Gislaved Com*Speed 2 205/75 R16 110/108R

Gislaved

Gislaved Com*Speed 2205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024064002370
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  147,1 €

Цена по парче

147,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот