Споредете до 4 продукти:

Gislaved Com*Speed 2 205/70 R15 106/104S

Gislaved

Gislaved Com*Speed 2205/70 R15 106/104S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
S
EAN:
4024064002257
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот