Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 6.50 D10

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS6.50 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
8903635016113

Највисока цена:  250,1 €

Цена по парче

250,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот