Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 6.00 D9

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS6.00 D9

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
EAN:
8903635022299

Највисока цена:  167,2 €

Цена по парче

167,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот