Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 5.00 D8

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS5.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8903635016137

Највисока цена:  111,1 €

Цена по парче

111,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот