Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 300 D15

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS300 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
300
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8903635022473

Највисока цена:  792,2 €

Цена по парче

792,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот