Споредете до 4 продукти:

Galaxy Workmaster R-1 405/70 D20

Galaxy

Galaxy Workmaster R-1405/70 D20

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
EAN:
8903635015055

Највисока цена:  502,8 €

Цена по парче

502,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот