Споредете до 4 продукти:

Galaxy Workmaster R-1 15.5/80 D24

Galaxy

Galaxy Workmaster R-115.5/80 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
15.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
EAN:
8903635015147

Највисока цена:  555,2 €

Цена по парче

555,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот