Споредете до 4 продукти:

Galaxy Super Industrial Lug R-4 16.9 D28

Galaxy

Galaxy Super Industrial Lug R-416.9 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28

Највисока цена:  734 €

Цена по парче

734 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот