Споредете до 4 продукти:

Galaxy Multi Tough R-4 405/70 R20 155A8

Galaxy

Galaxy Multi Tough R-4405/70 R20 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635021681

Највисока цена:  586,7 €

Цена по парче

586,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот