Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow-TS 18x9.50 D8 89A3

Galaxy

Galaxy Mighty Mow-TS18x9.50 D8 89A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
18x9.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8903635018551

Највисока цена:  51,6 €

Цена по парче

51,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот