Споредете до 4 продукти:

Galaxy High Lift Radial R-1 500/70 R24 164A8

Galaxy

Galaxy High Lift Radial R-1500/70 R24 164A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
500
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635020943

Највисока цена:  1.004,6 €

Цена по парче

1.004,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот