Споредете до 4 продукти:

Galaxy Garden Pro 380/70 R24 125A8

Galaxy

Galaxy Garden Pro380/70 R24 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635011576
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  688,4 €

Цена по парче

688,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот