Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth Pro R-1 420/85 R34 142A8

Galaxy

Galaxy Earth Pro R-1420/85 R34 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  960,3 €

Цена по парче

960,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот