Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth Pro R-1 420/85 R24 137A8

Galaxy

Galaxy Earth Pro R-1420/85 R24 137A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635008347

Највисока цена:  792,2 €

Цена по парче

792,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот