Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W 320/85 R32 126A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W320/85 R32 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635009429

Највисока цена:  628,7 €

Цена по парче

628,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот