Споредете до 4 продукти:

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W 320/85 R28 124A8

Galaxy

Galaxy Earth-Pro 850 R-1W320/85 R28 124A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635015536

Највисока цена:  565,1 €

Цена по парче

565,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот