Споредете до 4 продукти:

Fulda Wintercontrol 315/80 R22.5 156/150K

Fulda Wintercontrol
Fulda Wintercontrol
Fulda

Fulda Wintercontrol315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000539120
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  680,1 €

Цена по парче

680,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот