Споредете до 4 продукти:

Fulda Wintercontrol 315/70 R22.5 154/150K

Fulda Wintercontrol
Fulda Wintercontrol
Fulda

Fulda Wintercontrol315/70 R22.5 154/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000539113
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  677,6 €

Цена по парче

677,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот