Споредете до 4 продукти:

Fulda Wintercontrol 295/80 R22.5 152/148L

Fulda Wintercontrol
Fulda Wintercontrol
Fulda

Fulda Wintercontrol295/80 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000538802
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  871,1 €

Цена по парче

871,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот