Споредете до 4 продукти:

Fulda VARIOFORCE 315/80 R22.5 156/150K

Fulda VARIOFORCE
Fulda VARIOFORCE
Fulda

Fulda VARIOFORCE315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000748546
ЕУ Етикета:
D
B
76 dB

Највисока цена:  605,3 €

Цена по парче

605,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот