Споредете до 4 продукти:

Fulda VARIOCONTROL 315/80 R22.5 156/150K

Fulda VARIOCONTROL
Fulda VARIOCONTROL
Fulda

Fulda VARIOCONTROL315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000352903
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  584 €

Цена по парче

584 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,08 €

Назад кон врвот