Споредете до 4 продукти:

Fulda VARIOCONTROL 13 R22.5 156/150G

Fulda VARIOCONTROL
Fulda VARIOCONTROL
Fulda

Fulda VARIOCONTROL13 R22.5 156/150G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
G
EAN:
5452000352019
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  524,2 €

Цена по парче

524,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,08 €

Назад кон врвот