Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 225/55 R16 95W

Fulda SportControl
Fulda SportControl
Fulda

Fulda SportControl225/55 R16 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000442321
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  118,79 €

Цена по парче

118,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот