Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 205/45 R16 83V

Fulda SportControl
Fulda SportControl
Fulda

Fulda SportControl205/45 R16 83V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000818768
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
67 dB

Највисока цена:  173,1 €

Цена по парче

173,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот