Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 305/30 R19 102Y

Fulda

Fulda SportControl 2305/30 R19 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
305
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000671851
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
74 dB

Највисока цена:  223,67 €

Цена по парче

223,67 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот