Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 275/45 R20 110Y

Fulda

Fulda SportControl 2275/45 R20 110Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000671844
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  194,57 €

Цена по парче

194,57 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот