Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 275/40 R20 106Y

Fulda SportControl 2
Fulda SportControl 2
Fulda

Fulda SportControl 2275/40 R20 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000671837
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  298,8 €

Цена по парче

298,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,81 €

Назад кон врвот