Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 275/35 R20 102Y

Fulda SportControl 2
Fulda SportControl 2
Fulda

Fulda SportControl 2275/35 R20 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526349200
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  186,59 €

Цена по парче

186,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот