Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 275/35 R20 102Y

Fulda

Fulda SportControl 2275/35 R20 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000671820
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
73 dB

Највисока цена:  273,47 €

Цена по парче

273,47 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот