Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 275/30 R19 96Y

Fulda

Fulda SportControl 2275/30 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000671806
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  175,39 €

Цена по парче

175,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,92 €

Назад кон врвот