Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 265/35 R18 97Y

Fulda

Fulda SportControl 2265/35 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496713
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  158,85 €

Цена по парче

158,85 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот