Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/45 R18 103Y

Fulda SportControl 2
Fulda SportControl 2
Fulda

Fulda SportControl 2255/45 R18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496706
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
68 dB

Највисока цена:  253,7 €

Цена по парче

253,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот