Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/45 R18 103Y

Fulda

Fulda SportControl 2255/45 R18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056573
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  144,29 €

Цена по парче

144,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот