Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/40 R19 100Y

Fulda

Fulda SportControl 2255/40 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496690
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  184,13 €

Цена по парче

184,13 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот