Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/40 R19 100Y

Fulda

Fulda SportControl 2255/40 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056566
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  165,25 €

Цена по парче

165,25 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот