Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/35 R19 96Y

Fulda

Fulda SportControl 2255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056511
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  139,29 €

Цена по парче

139,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот