Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/35 R19 96Y

Fulda SportControl 2
Fulda SportControl 2
Fulda

Fulda SportControl 2255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496683
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
67 dB

Највисока цена:  260,78 €

Цена по парче

260,78 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот