Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 245/45 R19 102Y

Fulda

Fulda SportControl 2245/45 R19 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526072467
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  194,5 €

Цена по парче

194,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот